Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Pokaż, jak czytasz i zgarnij super nagrody

Pokaż jak czytasz

„Pokaż, jak czytasz” to rodzinny konkurs fotograficzny skierowany do mieszkańców Turku i okolicznych miejscowości. Aby wziąć w nim udział wystarczy zrobić zdjęcie swojej czytającej rodziny, minimum dwóch osób w dowolnej konfiguracji i przesłać je na adres mailowy Miejskiej Biblioteki Publicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Termin nadsyłania prac upływa 31 października.

Jeśli w waszym domu książki odgrywają ważną rolę i lubicie spędzać czas na wspólnym czytaniu to konkurs „Pokaż, jak czytasz” skierowany jest właśnie do Was. Konkurs przebiega dwuetapowo. Osoby, które chcą wziąć w nim udział, do 31 października muszą wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcie przedstawiające minimum dwóch członków rodziny przyłapanych na wspólnym czytaniu. Może być to rodzeństwo, dziadkowie z wnukami, małżonkowie, rodzice z dziećmi – konfiguracja osób jest dowolna. Przesłane zdjęcie musi być w formacie JPG, a wielkość pliku nie może przekroczyć 4 MB. Ważne jest także, aby w treści maila znalazły się następujące informacje: dane kontaktowe (imię i nazwisko lub pseudonim, adres email oraz telefon), plik JPG podpisany imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem oraz oświadczenie następującej treści: Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i dysponuję do niego wszelkimi prawami autorskimi lub posiadam pisemne zezwolenie autora na jego publikację i wykorzystanie. Zezwalam na nieodpłatną wielokrotną reprodukcję przesłanego zdjęcia. Szczegółowy regulamin dostępny jest TUTAJ

Przesłane zdjęcia 1 listopada zostaną opublikowane w Galerii konkursowej na profilu FB Biblioteki: www.facebook.com/biblioteka.turek O tym kto zostanie zwycięzcą konkursu zadecydują użytkownicy Facebooka, bowiem to właśnie oni, za pomocą reakcji „lubię to” oraz „super” będą mogli głosować na wybrane prace. Głosowanie rozpocznie się 1.11.2019 r, i będzie trwać do 14.11.2019 r. do godz. 15.00. Nagrodzone zostaną trzy osoby, które uzyskają największą liczbę polubień zdjęć konkursowych.

Warto dodać, że na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe, między innymi aparaty fotograficzne polaroid.

Konkurs „Pokaż, jak czytasz” to jeden z elementów projektu „Z książką można wiele”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
PKW wręczyła zaświadczenia o wyborze. Ryszard Bart...
Trwają prace na budowie ulicy Leśnej

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.