Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Półfinał Mam Talent z udziałem turkowianki Pauli Biskup już w sobotę

Paula Biskup

Już w najbliższą sobotę 19 listopada o godz.20:00 na antenie telewizji TVN ostatni półfinał na żywo tegorocznej edycji programu Mam Talent. Weźmie w nim udział turkowianka Paula Biskup, która podczas castingów otrzymała złoty przycisk od Marcina Prokopa.

Paula ponownie zaśpiewa swój własny utwór. Będzie to zupełnie nowa, niepublikowana jeszcze piosenka. Utwór nosi tytuł "Dla Ciebie" i jak zapowiada artystka zaraz po zakończeniu programu zostanie on opublikowany wraz z teledyskiem na platformie YouTube, a po północy z soboty na niedzielę jego premiera będzie miała miejsce we wszystkich serwisach streamingowych. Aktualnie młoda wokalistka przygotowuje się w domu i ćwiczy do występu, a już w piątek jedzie do Warszawy na pierwsze próby w studiu, gdzie odbywają się nagrania programu Mam Talent.

Za naszym pośrednictwem Paula gorąco zaprasza do oglądania jej występu oraz do oddawania na nią głosów, gdyż teraz o awansie do finału decydują już widzowie poprzez głosowanie SMS.

Darmowa wyprawki dla przedszkolaków czekają w bibl...
Konkurs plastyczny "Oszczędzam Energię – Dbam o Śr...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.