Przyjdź na warsztaty a my wydamy twoje wiersze

Warsztaty poetyckie

Jeśli masz od 13 do 19 lat, piszesz wiersze i chciałabyś opublikować je w profesjonalnie wydanej książce, to zapisz się na warsztaty poetyckie z Lechem Lamentem, które odbędą się już 10 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Turku. Spotkanie z poetą to świetna okazja, by udoskonalić swój warsztat i rozpocząć prawdziwą literacką przygodę.

Miejska Biblioteka Publiczna w Turku to instytucja, która od wielu lat zajmuje się popularyzacją działalności poetyckiej. Obok spotkań z poetami i promocji wydarzeń poetyckich, prowadzi także działania wydawnicze i warsztatowe. W tym roku, z okazji 45-lecia pracy twórczej lokalnego poety Lecha Lamenta, biblioteka postanowiła zrealizować partnerski projekt edukacyjno-animacyjny, w ramach którego między innymi, zorganizowane zostaną warsztaty poetyckie dla piszącej młodzieży.

Warsztaty skierowane są dla osób od 13 do 19 roku życia, które piszą wiersze i chciałby opublikować w profesjonalnym wydaniu książkowym. Podczas spotkania, które odbędzie się już 10 listopada o godz. 17.00, uczestnicy będą mogli popracować nad stworzonymi tekstami z doświadczonym twórcą. W efekcie powstanie publikacja z utworami autorstwa uczestników warsztatów.

Z uwag na ograniczoną ilość miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem tel. 632785134 lub mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsztaty poetyckie są częścią Zadania „Działajmy razem – wielkie rzeczy w małym mieście” ramach BLISKO – BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | SPOŁECZNOŚĆ | KOOPERACJA | ODDOLNOŚĆ, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025


Kilkanaście osób podejrzanych o rozboje i handel n...
Naucz się sztuki aktorskiej

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.