Przykona: Robert Korólczyk wystąpił dla Pań z okazji Dnia Kobiet

Robert Korólczyk w Turku

Każdego roku z okazji Dnia Kobiet organizowane jest spotkanie, które cieszy się ogromna popularnością. Dlaczego? Ponieważ zawsze jest wiele śmiechu i optymizmu. Są również prezenty oraz życzenia.

Jak zawsze kobiety z gminy Przykona bawiły się znakomicie w Zajeździe Staropolskim w Olszówce. Przy samym wejściu słodkie upominki przekazywali samorządowcy.

Przybyłe na spotkanie Panie przywitali wójt Mirosław Broniszewski oraz przewodniczący Rady Gminy Maksymilian Majchrzak. Złożyli oni serdeczne życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. W sposób humorystyczny przedstawili anegdoty „z życia wzięte” wprawiając Panie w doskonały nastrój.

Chwilę później na scenie wystąpił gość specjalny. Robert Korólczyk to współtwórca Kabaretu Młodych Panów. Wcześniej związany z kabaretem DuDU i kabaretem Nic. Jest dyrektorem artystycznym Rybnickiej Jesieni Kabaretowej „Ryjek”. Polski artysta kabaretowy ma na swoim koncie wiele sukcesów, którymi może się poszczycić.

Organizatorami wydarzenia byli Wójt Gminy Przykona, Centrum Kultury Biblioteka Publiczna Gmina Przykona.

fot.M.JAC
Kawęczyn: Gabriela Wachowska walczy o tytuł najpię...
Święto matematyki w SP 5

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.