Wideo: Rockowa trzynastka, czyli mocne brzmienia w MDK

K*A*C

Już po raz 13. na scenie Miejskiego Domu Kultury w Turku zaprezentowały się zespoły rockowe z całej Polski. Gwiazdą tegorocznej edycji Przeglądu Kapel Rockowych Rock’n’Tur był legendarny zespół Lombard.

Rock’n’Tur to ogólnopolski konkurs, na którym spotykają się młode rockowe zespoły z ognistym potencjałem. W sobotnie popołudnie przez turkowską publicznością wystąpiły zespoły: Reszta Pokolenia z Płocka, The Navy Blue z Łodzi, Irmine i Leczsami z Łomży, Obciach z Warszawy oraz K*A*C z Krakowa. Podczas tegorocznych prezentacji zabrakło więc reprezentantów Turku i powiatu tureckiego. Miejski Dom Kultury w Turku, chociaż nie wypełnił się publicznością, to wypełnił się ostrymi gitarowymi riffami i ciężkimi brzmieniami rockowych przebojów.

Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców jury postanowiło, że główna nagroda pojedzie w tym roku do Krakowa z zespołem K*A*C. Drugie miejsce zajęła kapela Obciach, a trzecie - muzycy z The Navy Blue. Na zakończenie dla uczestników i publiczności zagrał legendarny zespół Lombard.

Przegląd Kapel Rockowych Rock’n’Tur

 

„Niezależni” mają pomysł na Turecką Strefę Inwesty...
Droga na Zdrojkach Lewych to priorytet - przekonuj...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Obserwator w wtorek, 09 październik 2018 20:02

Jak już piszecie artykuł o przeglądzie to przynajmniej sprawdźcie swoje wiadomości
Na przeglądzie wystąpiły 3 zespoły a nie pięć. Dwie kapele nie dojechały
A co do przeglądu to niestety póki nic MDK nie zrobi z tym przeglądem to umrze śmiercią naturalną

Jak już piszecie artykuł o przeglądzie to przynajmniej sprawdźcie swoje wiadomości Na przeglądzie wystąpiły 3 zespoły a nie pięć. Dwie kapele nie dojechały A co do przeglądu to niestety póki nic MDK nie zrobi z tym przeglądem to umrze śmiercią naturalną:(
Gość
wtorek, 07 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.