Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Ruszyły zapisy na Noc w Bibliotece

Image_1

Jak co roku, Miejska Biblioteka Publiczna w Turku, przygotowała dla dzieci niezwykłą atrakcję na pożegnanie wakacji. Mowa o Nocy w Bibliotece – całonocnej, pełnej niespodzianek i odbywającej się w murach biblioteki imprezie dla dzieci od 7 do 12 lat.

Tegoroczna odsłona Nocy w Bibliotece odbywać będzie się pod hasłem „Szalone wynalazki” a poprowadzi ją, podobnie jak w roku ubiegłym, zaprzyjaźniona z turkowską biblioteką Kinga Trzmielewska. Osoba prowadzącej gwarantuje, że tej nocy nie będzie miejsca na nudę. Wydarzenie rozpocznie się 31 sierpnia o godz. 19.00 a zakończy 1 września o godz. 9.00. Organizatorzy oprócz niezapomnianych wrażeń i fantastycznych zajęć gwarantują także całkowicie nieodpłatnie wyżywienie i miejsce do spania.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc zapraszamy do zapisów, które potrwają do 24 sierpnia lub do zapełnienia listy uczestnikami. Chętnych do udziału w Nocy w Bibliotece zapraszamy do Piwnicy Talentów (MBP w Turku, ul. Dworcowa 5) w celu wypełnienia deklaracji uczestnika. Więcej informacji pod numerem 632785134 w. 19.

Materiał prasowy MBP w Turku
Ościsłowo ciągle bez decyzji. RDOŚ podał nowy term...
Wideo: Młody chłopak zniknął pod wodą w Kościankac...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.