Ryszard Rynkowski w licealnej auli, czyli koncert pełen dobrych uczuć

z dobrych uczuc rynkowski turek
Ryszard Rynkowski to piosenkarz, kompozytor, pianista i jeden z najpopularniejszych wykonawców polskiej sceny muzycznej. Jego najbardziej znanych przebojów nie mogło zabraknąć podczas koncertu odbywającego się pod hasłem „Z dobrych uczuć…”.
 
 
"Z dobrych uczuć..." to cykl koncertów, które każdego roku dostarczają mieszkańcom powiatu tureckiego mocy niezapomnianych wrażeń kulturalnych. Tradycyjnym miejscem występów największych artystów polskiej sceny muzycznej stała się kameralna aula Liceum Ogólnokształcącego w Turku. Do tej pory, na scenie wystąpili, między innymi Jacek Wójcicki, Stare Dobre Małżeństwo, Edyta Geppert czy Sławek Uniatowski.
 
Tym razem dobre uczucia wybrzmiały głosem Ryszarda Rynkowskiego. Publiczność z usłyszała  nie tylko te najbardziej popularne utwory jak Dziewczyny lubią brąz czy Dary losu, ale też wiele innych kompozycji.
Listopad w Kinie „Tur”
Uniejowska zamknięta od poniedziałku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.