Sławek Uniatowski „Z Dobrych Uczuć” wystąpił w Turku

Sławek Uniatowski w Turku

Magiczny koncert odbył się wczoraj, tj. 13 października w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Turku. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję wysłuchać znanych utworów w wykonaniu Sławka Uniatowskiego podczas koncertu „Z Dobrych Uczuć…”.

Sławek Uniatowski to polski wokalista, kompozytor oraz autor wielu tekstów. Już w wieku kilku lat rozpoczął grę na instrumentach klawiszowych, a jako nastolatek pisał teksty piosenek oraz zajmował się komponowaniem. Na scenie występował między innymi ze Zbigniewem Wodeckim, Marylą Rodowicz czy Janem Kantym Pawluśkiewiczem.

Muzyka Uniatowskiego to połączenie jazzu, soulu, popu z lekką dawką rytmów brazylijskich. Teksty z pochodzące z "Metamorphosis" traktują o miłości, przyjaźni, przemijaniu, nadziei i akceptacji samego siebie, a przede wszystkim skłaniają do refleksji...

Gm. Turek: Drużyna TS gotowa do wyborczych rozgryw...
Wideo: „eROBOCZE SHOW” zawitało do Turku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 05 czerwiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.