Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Specjalnie na Walentynki! „Spowiedź Grzesznika” dla naszych czytelników

Spowiedź Grzesznika

O życiu, miłości, pragnieniach i zmysłach opowiedział nam w swojej książce turkowianin Tomasz Michalak. Książkę „Spowiedź Grzesznika”. Specjalnie dla Was mamy dwa egzemplarze publikacji turkowianina.

Książka to powieść erotyczna, która od pierwszego rozdziału rozpala zmysły. O czym opowiada?

Adam miał być księdzem, ale w jego życiu pojawiła się ONA. Kobieta, która pokazała mu, jak smakuje zakazany owoc. Jedna przypadkowa i niewinna znajomość sprawiła, że z nieśmiałego chłopca, na którego kobiety nie zwracały uwagi, stał się obiektem pożądania wielu z nich. Serce, które zamienił w kamień, doprowadziło do tego, że budził się u boku pięknych kobiet, których imion zazwyczaj nie pamiętał. Rozkochiwał je w sobie, dając im najcudowniejszą noc swojego życia, a następnie o nich zapominał. Przez lata wszystko szło zgodnie z jego planem, do czasu kiedy pojawiła się Agata. Zwykła kobieta, która miała być tylko przyjemnością na jedną noc, okazała się być tą, która skruszyła jego serce z kamienia. Karma jednak nie zapomniała jego grzechów i gdy najmniej tego się spodziewał, przyszło mu zapłacić za wszystkie swoje winy, których dopuścił się wobec poznanych kobiet.

A już teraz zapraszamy do udziału w konkursie. Specjalnie dla Was do wygrania dwie książki Thomasa M. Aby wziąć udział w zabawie zapraszamy TUTAJ

 

Międzynarodowe seminarium Shinkyokushinkai Karate
„Forum Rolnicze Powiatu Tureckiego 2024”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.