Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Spędź ferie w bibliotece

Ferie w Bibliotece

Ferie tuż tuż. Dla wszystkich tych, którzy pozostają w mieście i szukają pomysłu na spędzenie czasu wolnego od szkoły Miejska Biblioteka Publiczna w Turku przygotowała dwutygodniową ofertę zajęć. Będzie można między innymi, zrobić maskę karnawałową, sztuczną biżuterię, wziąć udział w karaoke a nawet nauczyć się kodowania.

Jak co roku Miejska Biblioteka Publiczna w Turku przyłączyła się do akcji Ferie w mieście. Oferta przygotowana przez jednostkę to połączenie promocji czytelnictwa z działaniami plastyczno-technicznymi. Pierwszy blok zimowych zajęć przygotowany został z myślą o uczestnikach w wieku od 6 do 10 lat, drugi natomiast przeznaczony jest dla dzieci od 8-12 lat. Na szczególną uwagę zasługują warsztaty detektywistyczne dla początkujących czytelników, odbywające się 6 lutego, które prowadzane będą przez animatora z Wydawnictwa Zakamarki. Dodatkowo dzieci mogą także wziąć udział w zajęciach dowolnych, z których oferty skorzystać można codziennie w dni robocze od godz. 12.00 do 14.00.

Podobnie jak w latach poprzednich w bibliotece odbywać będą się zajęcia z robotyki (drugi tydzień ferii), prowadzone przez Centrum Kreatywnego Rozwoju. To doskonała okazja, by poprzez zabawę zdobyć nowe umiejętności.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy. Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące kontaktu znajdują się na plakacie.
Walczyli za wiarę i wolność, czyli 250. rocznica b...
Zapraszamy na spotkanie z kulturą indiańską Ameryk...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.