Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Śpiewający wolontariusz z Turku w telewizyjnym show!

Tak to leciało

Pochodzący z Turku Piotr Podembski, aktywnie działający w miejskim Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych wraz z partnerką Kingą wziął udział w telewizyjnym muzycznym show „Tak to leciało”. Na szklanym ekranie premierowy odcinek można było obejrzeć w niedzielę, 15 stycznia.

Formuła programu „Tak to leciało!” zakłada, że uczestnicy mają przed sobą do wyboru 9 muzycznych kategorii oraz hit za 100 000 złotych. Pod każdą kategorią kryją się dwie piosenki. Gracz wybiera jedną z nich i śpiewa przy akompaniamencie zespołu. Na ekranie wyświetlają się słowa piosenki, tak jak podczas klasycznego karaoke. W pewnym momencie muzyka milknie, a na ekranie pozostaje miejsce do uzupełnienia tekstu. Jeśli uczestnik prawidłowo dośpiewa brakujące wyrazy, przechodzi dalej. Na poszczególnych etapach gry może skorzystać z wyjść awaryjnych.

W niedzielnym odcinku mogliśmy śledzić zmagania turkowianina Piotra Podembskiego, który na co dzień mieszka w Warszawie. Z Turkiem jednak wciąż jest związany, za sprawą działalności w Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych, aktywnie angażując się chociażby w akcję Turkowska Paczka. Jak sam zauważył - śpiewa od zawsze, a skrzydła rozwinął występując w szkolnym chórze. Kolejnym etapem była organizacja charytatywnych koncertów w Turku. W telewizyjnym show turkowianin zaśpiewał utwory Dawida Podsiadło, Maryli Rodowicz, Ani Dąbrowskiej i Danuty Rinn.

Odcinek z udziałem wolontariusza z Turku można obejrzeć na stronie https://vod.tvp.pl/programy,88/tak-to-lecialo-odcinki,285174

fot. Tak to leciało TVP

Obwieszczenie Starosty Tureckiego
Tragedia zmieniła ich życie. Możesz pomoc w walce ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.