Brudzew: „Spotkania na trawie” z myślą o dzieciach

Spotkanie na trawie

Za nami pierwsze wydarzenia w ramach "Spotkań na trawie". 13 i 23 sierpnia odbyły się dwa przedstawienia teatralne dla dzieci - "Opowieści z teczki Profesora Książeczki" oraz "Przygody Czerwonego Kapturka".

Na obydwu spotkaniach nie zabrakło głośnego czytania (i tu dziękujemy za zaangażowanie Paniom: Janinie Baranowskiej, Halinie Sobczak, Annie Rosickiej i Bożenie Słowikowskiej). Podczas obu przedstawień nasi widzowie mogli wygodnie rozsiąść się w nowo zakupionych, kolorowych pufach. Zarówno zakup puf jak i obydwa przedstawienia mogliśmy zrealizować dzięki zadaniu "Książka, tylko Ty! Animacja czytelnictwa w Brudzewie" w ramach programu MKiDN Partnerstwo dla książki. Po każdym z przedstawień wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki w postaci kubków i notesów.

Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Wideo: Zapalił się budynek gospodarczy w Chrząblic...
Malanów: Gerard Krzeszewski znów chce być wójtem g...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.