Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Stand-up zawita z naszym mieście. Zapraszamy!

Stand up

Wieczór komediowy już 24 czerwca w Turku odwiedzą nas z najnowszymi, jeszcze ciepłymi materiałami Panowie, których stali bywalcy na pewno znają: Piotr Przytuła, Przemek Grajny oraz stand uper pochodzący z Turku - Szymon Baraniecki.

Pierwszy raz w tym roku stand-up zawita z Naszym mieście. Wszystkich spragnionych komediowych doznań zapraszamy na następny występ na Scenie Kameralnej w Stowarzyszeniu Przystań. Wystąpią dla Państwa :

Piotr Przytuła - Trzydziestolatek zawsze pytany o dowód. Kiedyś pięściarz, którego boks można porównać do tańca Michała Piróga – wszyscy się zachwycają, ale nikt jeszcze nie widział.

Przemysław Grajny – człowiek wielu talentów, który próbował już prawie wszystkiego. Gdyby mu wszystko wychodziło, stałby się Ryanem Goslingiem południowej Polski. Teraz testuje się na scenie, jak sam o sobie mówi, prezentuje poziom przeciętny, ale perspektywiczny. Prywatnie szczęśliwy narzeczony i zimny ogień. Wystąpił w 1 z 10, kandydował do rady powiatu, napisał dwie książki, latał na smokach.

Oraz komik pochodzący z Turku
SZYMON BARANIECKI W dzień pracownik globalnej korporacji, w nocy niczym batman pracuje, by na twarzach rodaków pojawiał się uśmiech. Jego życie jak sam mawia to tragikomedia, a swoimi doświadczeniami dzieli się z widzami. W pracy śmiertelnie poważny, na scenie śmiertelnie zabawny. Musicie zobaczyć na żywo, żeby to zrozumieć.

Bilety można nabyć pod linkiem:
http://kbq.pl/76078

Start imprezy godz 19:00 w Scenie Kameralnej Stowarzyszenia Przystań.

Zmiany personalne w parafiach z powiatu tureckiego
Rozbite auta i uszkodzona latarnia, czyli świątecz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.