Świąteczne cuda na kiermaszu rękodzieła już niebawem w Turku

Kiermasz Rękodzieła

Przed nami wyjątkowy czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Świąteczną magię będzie można poczuć w Turku 14 i 15 grudnia podczas kiermaszu, który tym razem opuści mury muzeum, w których gościł przez ostatnie lata i wyjdzie naprzeciw mieszkańcom, rozstawiając kramy na Placu Wojska Polskiego.

Podczas kiermaszu odbywającego się 14 i 15 grudnia, tak jak w poprzednich latach będzie można podziwiać i kupować lokalne arcydzieła, które mogą być doskonałym świątecznym prezentem dla bliskich. Nie zabraknie ozdób, zabawek, stroików, książek, biżuterii czy też książek. Będą również stoiska gastronomiczne i te, gdzie nabyć będzie można regionalne wyroby.

Tak jak w latach ubiegłych będzie zorganizowana loteria, w ramach której klienci będą mogli wylosować jedno z rękodzieł od wystawców obecnych na kiermaszu. Losowanie nagród odbędzie się na zakończenie drugiego.

Tuliszków: Język niemiecki górą! Konkurs literowan...
„Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem” już...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.