Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Szymon robi Stand-Up. I to jak!

Szymon Baraniecki Stand-Up
Szymon Baraniecki to młody stand-uper rodem z Turku, ale jego występy u boku m.in. Rafała Rutkowskiego można było już oglądać w całej Polsce. W sieci premierę ma właśnie najnowszy program turkowianina.
 
 
Szymon Baraniecki stand-upem, czyli komediowymi monologami przed publicznością, zajmuje się stosunkowo niedawno, bo od lipca 2020 roku. Dał się już jednak poznać szerszej publiczności. Wszystko za sprawą aktora i również stand-upera Rafała Rutkowskiego, który dostrzegł jego talent i zaprosił jako support przed swoim programem. Na początku listopada ubiegłego roku panowie mieli okazję wystąpić razem w Pabianicach.
 
W sieci pojawiło się już nagranie materiału „Jakiś czas temu”. - Jest to kilka zebranych historii, które przydarzyły mi się w ostatnim czasie. Jak wprowadzone obostrzenia zakłóciły rodzinną sielankę, jak potoczyła się terapia u psychologa oraz familijnych konfliktach z prawem - wyjaśnia Szymon Baraniecki. Materiał można obejrzeć TUTAJ.
Zimowy Turniej Ninja
Będzie się działo! 30. finał WOŚP już w najbliższą...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.