Tancerze Ognia „Phoenix Wings” rozpoczynają działalność

Tancerze Ognia

Tancerze Ognia „Phoenix Wings” to nowa grupa z prowadzącą Ulą Szyjakowską ze starego składu Tancerzy Ognia Fire of Shadows rozpoczyna swoją działalność przy Miejskim Domu Kultury w Turku.

Grupę tworzy kilku tancerzy z Turku i Konina , dla których ogień to ogromna pasja, symbol namiętności, tworzenia, kojarzony z inicjacją i otwarciem na duchowe porozumiewanie się i energię. Wachlarze, liny całopalne, diabelskie kije, iskrowniki, to część przedmiotów nieodzownie związana i kojarzona z tancerzem ognia, czy płonąca piłka tzw. POI, która sięga historią czasów plemienia Maori w Nowej Zenlandii.

Nasze Poi to płonące kule, które podczas tańca dają niesamowity efekt. Ogień tańczy a młodzi artyści tańczą razem z nim, stając się jednością. Do swoich spektakli ostatnio często przemycają efekty pirotechniczne.

Mają za sobą wiele pokazów, warsztatów i działań animacyjnych na terenie całego kraju. Ostatnio również udział w programie Telewizji Polskiej, podczas finału programu DISCO STAR oraz 2 nagrodę na Festiwalu Pirotechnicznym „PIRANIA” w Koninie.

Ich zajęcia odbywają się w każdą niedzielę w godzinach popołudniowych. Kontakt przez Miejski Dom Kultury, ul. Kościuszki 13 w Turku / 63 280 00 25 lub Ula Szyjakowska / 667 088 078.

Jeśli jesteś zainteresowana/ny taką formą spędzania wolnego czasu, a przy okazji chciałbyś potraktować to zajęcie jako dodatkową formę zarobkową, nie zwlekaj, przybywaj!!! Oni z ogromną radością przygarną Cię i nauczą magii ognia.

 

Tuliszków: Zielone światło dla budowy obwodnicy Gr...
Dobra: Zapraszamy na Bożonarodzeniowy Kiermasz Ręk...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 24 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.