Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Thomas M o „Spowiedzi Grzesznika”. Książka turkowianina już w sprzedaży

Spowiedź Grzesznika

O życiu, miłości, pragnieniach i zmysłach opowiedział nam w swojej książce turkowianin Tomasz Michalak. Książkę „Spowiedź Grzesznika”, która jak sam autor mówi rozpali zmysły nabyć można już teraz w przedsprzedaży.

Książka to powieść erotyczna, która od pierwszego rozdziału rozpala zmysły. O czym opowiada?

Adam miał być księdzem, ale w jego życiu pojawiła się ONA. Kobieta, która pokazała mu, jak smakuje zakazany owoc. Jedna przypadkowa i niewinna znajomość sprawiła, że z nieśmiałego chłopca, na którego kobiety nie zwracały uwagi, stał się obiektem pożądania wielu z nich. Serce, które zamienił w kamień, doprowadziło do tego, że budził się u boku pięknych kobiet, których imion zazwyczaj nie pamiętał. Rozkochiwał je w sobie, dając im najcudowniejszą noc swojego życia, a następnie o nich zapominał. Przez lata wszystko szło zgodnie z jego planem, do czasu kiedy pojawiła się Agata. Zwykła kobieta, która miała być tylko przyjemnością na jedną noc, okazała się być tą, która skruszyła jego serce z kamienia. Karma jednak nie zapomniała jego grzechów i gdy najmniej tego się spodziewał, przyszło mu zapłacić za wszystkie swoje winy, których dopuścił się wobec poznanych kobiet.

Książkę, która swoją oficjalną premierę będzie miała 14 można w przedsprzedaży nabyć do dzisiaj.

Zapraszamy do lektury.

https://wydawnictwomagiaslow.pl/.../spowiedz-grzesznika.../
https://spowiedzgrzesznika.pl/

 

Piękni i młodzi - tegoroczni maturzyści I Liceum O...
Obwieszczenie Starosty Tureckiego

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.