Tradycyjnie i ludowo podczas Biesiady z Myszką

Biesiada z Myszką w Turku

Wiele wspaniałej muzyki mieliśmy okazję usłyszeć podczas Biesiady z Myszką, która odbyła się dzisiaj, tj. 20 listopada w Hostelu Barbórka. Tradycyjnie już zespoły z terenu całego powiatu tureckiego zaprezentowały utwory nad których wykonaniem muzycy ciężko pracowali.

-Wiem, że ta impreza cieszy się dużym powodzeniem co zresztą widać po frekwencji za każdym jednym razem. Życzę wielu miłych wrażeń i fantastycznej zabawy- mówił podczas oficjalnego otwarcia burmistrz Turku Romuald Antosik.

Tradycyjnie już impreza obfitowała w ludową muzykę. Przed publicznością zaprezentowało się dwanaście zespołów.
Podczas Biesiady z Myszką wystąpili „Alebabki” z Dobrej, „Serenada” z Dobrej, „Jesień” z Tuliszkowa, „Tradycja” z Malanowa, „Seniorskie nuty” z Władysławowa, „Turkowianki” z Turku, „Zgoda” ze Smulska, „Razem” z Brudzewa, „Jarzębinki” z Malanowa, „Wyszynianki” z Władysławowa, „Kalina” z Gminy Turek, „Kawęczyniacy” z Kawęczyna.

Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a następnie na każdego czekał poczęstunek oraz zabawa taneczna.

Organizatorami wydarzenia był Miejski Dom Kultury w Turku.
Nagrody w Bibliotece!
Czy DeVeris zaprzestanie produkcji? Mnożą się wątp...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 05 grudzień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.