Tradycyjnie, lokalnie i świątecznie podczas Kiermaszu Rękodzieła

Kiermasz Rękodzieła w Turku

Słodkości, świąteczne rarytasy oraz rękodzieła nabyć można podczas kiermaszu na Placu Wojska Polskiego w Turku. Na stoiskach można znaleźć czego tylko dusza zapragnie, a większość kojarzy się z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.

W tym roku Kiermasz Rękodzieła odbył się poza murami turkowskiego muzeum, a stoiska rozstawione zostały w centrum miasta. Zarówno dzisiaj, jak i jutro podziwiać i kupić można lokalne arcydzieła, które nie tylko pozwolą odczuć magię Świąt Bożego Narodzenia, ale również staną się doskonałym prezentem dla bliskich. Ozdoby, stroiki, książki, biżuteria, poduszki czy nawet pyszne piwo Browaru Turek czy lokalne produkty oferowane przez Koła Gospodyń Wiejskich i Spółdzielnie Socjalną „Powrócisz Tu” to tylko niektóre z oferowanych produktów.

Na chętnych czekają również warsztaty Cukierkowy Mikołaj, Ozdoby Świąteczne i Bombki. W dniu jutrzejszym mieszkańcy będą mieli okazję wziąć udział w loterii w której wygrać można rękodzieła oferowane przez wystawców.

 

Fabryka Świętego Mikołaja w Przystani ruszyła pełn...
Turkowski wolontariat wyróżniony w regionalnym kon...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.