Trwają próby do musicalu "My psy" w Miejskim Domu Kultury

Próby MDK

Praca nad musicalem „My psy” trwa. Mamy nadzieję, że intensywność ćwiczeń przełoży się na wspaniałe dzieło – mówią uczestnicy zajęć w Miejskim Domu Kultury w Turku.

Nad musicalem „My psy” pracują : Lena Ledoff, Przemysław Dąbrowski, Adam Rymarz oraz młodzi adepci sztuki w osobach: Martyna Radosz, Tosia Zommer, Tatiana Smak, Tosia Iglikowska, Zosia Skała, Marianka Zommer , Julka Rykała oraz Marysia Górska. Koordynatorem i pomysłodawcą projektu jest Sylwia Przybylska.

Już dziś zapraszamy na finałowy spektakl w czwartek, 22 lipca o godz. 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Turku.

Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z programu „Kultura Dostępna” oraz środków Urzędu Miasta w Turku.

źródło: miastoturek.plBrudzew: Gmina zaprezentuje się na Expo Real 2021 ...
Tuliszków: Obóz sportowo-rekreacyjny w miejscowośc...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.