Tuliszków: Zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn

Z Tobą chcę oglądać świat

Trwają ostatnie przygotowania do koncertu z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn, który odbędzie się już w najbliższy piątek (8 marca 2019 r. g. 18.00) w tuliszkowskiej hali widowiskowo-sportowej.

Piosenki Zbigniewa Wodeckiego wykona, działający przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie, KASZTELAN BAND PROJECT w składzie: Mariusz Dróżdż (perkusja i wokal), Jarosław Durkiewicz (gitara basowa i wokal), Tomasz Maćkowski (akordeon, keyboard i wokal), Tomasz Radecki (gitara i wokal), Mirosław Robak (saksofon altowy), Mateusz Staciwa (trąbka), Marcin Skórka (puzon),z gościnnym udziałem: Aldony Bednarz (wokal), Marcela Dróżdża (waltornia i wokal), Artura Zajdla (perkusja).

Teksty Mirosława Rojka przedstawią: Renata Chorążewska, Ewelina Piwońska-Kubiak, Aleksandra Nawara, Anna Wiśniewska, Wit Bryliński, Roman Jarosik, Maciej Pieszak, Zdzisław Pietrzak oraz Zbigniew Rosiak.

Przykona: Panie świętowały z piosenką i szczyptą h...
Największy festiwal Animacji także w Turku!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 20 styczeń 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.