Tuliszków: Bardzo Kulturalny Festynek z myślą o najmłodszych

Bardzo Kulturalny Festynek

Wiele uśmiechów oraz dobry nastrój dzieci. Czego chcieć więcej? O wyjątkowo dobre humory najmłodszych zadbano organizując Bardzo Kulturalny Festynek, który odbył się w niedzielę, 24 lipca.

Plac przed Miejsko- Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tuliszkowie tętnił życiem. Specjalnie dla najmłodszych przygotowano masę atrakcji. Od godziny 16.00 dzieci miały okazję skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich.

Chętni wzięli udział w grach i zabawach rodzinnych oraz konkursach. Niezawodny jak zawsze Dawid Siwiec przygotował mnóstwo zabaw. Wokół dmuchanych zamków powstał niemal plac gier. Dawida wspierała żona Marta, do której po tatuaż ustawiała się długa kolejka. Specjalne podziękowania za wyśmienitą zabawę należą się również Wytwórni Zabawy 7.niebo.

W trakcie rodzinnego festynu, członkinie Mażoretek otrzymały podziękowanie za udział w zajęciach w minionym półroczu. Zespół przyjął też nazwę - MTZ Mażoretki. Należy nadmienić, że skrót oznacza muzykę, taniec, zabawę. Z tej okazji przygotowano tort na którym widniała nazwa zespołu.

fot. MGOK Tuliszków

 

Przykona: Rywalizacja wodnosamolotów zakończona. N...
Gm. Turek: Jeździeckie popisy i rywalizacja zaprzę...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.