Tuliszków: Dla Niepodległej, czyli najpiękniejsze utwory Zbigniewa Wodeckiego

Koncert Tuliszków

Z okazji Święta Niepodległości w całym powiecie tureckim miało miejsce wiele wydarzeń. Jedno z nich odbyło się w sobotę 12 listopada w Tuliszkowie.

W Hali Widowiskowo- Sportowej odbył się cudowny koncert w wykonaniu Kasztelan Band Project. O godzinie 18.00 mieszkańcy gminy wysłuchali pięknych utworów podczas „Koncertu piosenek Zbigniewa Wodeckiego”.

-Dzisiaj chcemy z wysoką kulturą spotkać się, by cieszyć się życiem i tym co otrzymujemy. O tym właśnie będziemy słyszeli dzisiaj w piosenkach- mówił dyrektor MGOK w Tuliszkowie Mirosław Rojek.

Zbigniewa Wodeckiego znają wszyscy. Polski piosenkarz, multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, prezenter telewizyjny i aktor. Karierę muzyczną zaczynał w latach 60., grając na skrzypcach w zespołach Czarne Perły i Anawa. To właśnie jego najwspanialsze utwory przedstawiono podczas sobotniego koncertu.

Artystom za wyjątkowy wieczór podziękował burmistrz Tuliszkowa Krzysztof Roman oraz wręczył kwiaty.

Podczas wydarzenia obecni mieli okazję skorzystać z dobrodziejstw kawiarenki Rady Rodziców SP w Tuliszkowie.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego, a organizatorami koncertu byli Gmina i Miasto Tuliszków, MGOK w Tuliszkowie oraz Parafia Św.Wita w Tuliszkowie.
 
Dramat na Dąbrowskiego. Mężczyzna z raną ciętą tra...
Święto Niepodległości w Specjalnym Ośrodku Szkolno...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 08 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.