Tuliszków: Przebojowy i operetkowy Koncert Noworoczny

Tuliszków

Najpopularniejsze i mniej znane arie oraz duety - zarówno te operetkowe jak i musicalowe można było usłyszeć podczas zorganizowanego już po raz piąty Koncertu Noworocznego w Tuliszkowie.

To nie w Wiedniu, ale w Tuliszkowie w minioną sobotę (7 stycznia) nowy rok powitano wspaniałym koncertem z udziałem wspaniałych artystów scen operowych i nie tylko. Przed publicznością zaprezentowały się solistki soliści: Lucyna Białas, Anna Michalak, Klaudiusz Kapłon oraz Anatoly Pohrebnoy, który brawurowo wykonał „La donna è mobile” - tenorową arię Księcia Mantui z III aktu opery Rigoletto Giuseppe Verdiego. Publiczność usłyszała też takie utwory jak „Czardasz Maricy" E. Kalmana, „Wielka sława to żart" J. Straussa oraz duet z musicalu „Upiór w operze” - „Niezwykły duet nasz". Nie zabrakło też popularnych przebojów - „Volare", „Besame mucho", czy „Il Mondo" oraz „Goodbye my love goodbye”. Koncert poprowadził Bartosz Kuczyk.

Niespełna dwugodzinny koncert był prawdziwą ucztą dla zmysłów, a publiczność wykonania nagrodziła gromkimi brawami.

fot. Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Tuliszkowie

Przykona: San Antonio Radyczyny zwycięzcą gminnych...
Jeszcze żaden Polak nie pobiegł tak szybko

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 05 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.