Tuliszków: Soprany kontra tenorzy, czyli wieczór z operą i operetką

Koncert Tuliszków

Pierwiastek kobiecy i męska siła starły się w niedzielny wieczór w Tuliszkowie. Była to prawdziwa walka na głosy, czyli koncert pod nazwą „Soprany kontra tenorzy” w wykonaniu artystów łódzkich i poznańskich scen.

Publiczność, która w niedzielę, 5 stycznia zebrała się w hali widowiskowo-sportowej w Tuliszkowie miała niecodzienną okazję obserwować niezwykłą formę konwersacji za pośrednictwem muzyki. Na scenie starły się wysokie głosy - sopran i tenor. Trzy sopranistki - Emilia Zielińska, Karolina Garlińska, Anna Bajerska-Witczak i trzej tenorzy - Mariusz Ruta, Mirosław Niewiadomski oraz Bartosz Kuczyk, swoimi wykonaniami przenieśli widownię na światowe sceny teatralne i koncertowe.

Brawurowe wykonania czardaszy oraz największych szlagierów operetkowych i musicalowych stały się polem bitwy na fenomenalne głosy, niezwykle czyste frazy i drobne gesty. Całość złożyła się na wyjątkowe nastrojowe widowisko wypełnione radością.

Tuliszków: Trzydniowe szkolenie techniczne zawodni...
Dobra: Wyjątkowy i pełen niespodzianek Orszak Trze...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.