Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tuliszków: Tradycyjnie i współcześnie, czyli Biesiada na Ludowo

Biesiada na ludowo

W niedzielę, 7 sierpnia w Tuliszkowie odbyła się kolejna już edycja Biesiady na Ludowo. W parku przy Gminnym Ośrodku Kultury słychać było muzykę oraz śmiech dzieci, dla których tego dnia również przygotowano atrakcje.

Po dwóch latach po raz kolejny mieliśmy okazję wziąć udział w Biesiadzie na Ludowo. Podczas tegorocznego wydarzenia na scenie zaprezentowali się- Zgoda ze Smulska, Zespół instrumentalny Amigos z Kawęczyna, Alebabki z Dobrej, Wioletta Skubaczewska z Kłodawy, Jesień z Tuliszkowa, Osieczanki z Osieka Wielkiego, Kawęczyniacy z Kawęczyna, Maryla Leszczyńska z Kłodawy, Serenada z Dobrej, Seniorskie Nuty z Władysławowa, Kłodawiacy z Kłodawy oraz Jerzy Wierzbicki.

Zespoły nie tylko wykazały się różnorodnością repertuaru, ale również wprawiły w wyśmienity nastrój publiczność. Muzycy mieli okazję pochwalić się swoimi umiejętnościami prezentując utworu zarówno te tradycyjne, jak i współczesne.
Każda grupa otrzymała pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

fot. M.JAC

 

Władysławów: 32 piesza pielgrzymka konińska przez ...
Tuliszków: Julia Kocimska, Norbert Tomaszewski i J...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.