Tuliszków: Umowa na kino w Tuliszkowie podpisana

Umowa Kino

W związku z realizacją zadania pod nazwą „ Zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń po byłej kotłowni szkolnej na małe kino społecznościowe w Tuliszkowie”, Burmistrz Krzysztof Roman, przy kontrasygnacie Skarbnika Anny Nawrockiej, podpisał z wykonawcą umowę na roboty budowlane związane z przekształceniem pomieszczeń po byłej kotłowni w budynku szkoły podstawowej w Tuliszkowie na kino społecznościowe.

W wyniku postępowania przetargowego wyłoniono wykonawcę na realizację ww. zadania. Zostało nim Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo Usługowe BOMBARD Czesław Kędziora.

Przedmiotem umowy zawartej w dniu 22 lipca 2021 r. są roboty budowlane oraz dostawa i montaż wyposażenia kina.

Wartość zadania wynosi: 637 663,90 zł

Projekt jest współfinansowany ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, w ramach projektu „Małe kino społecznościowe szansą na rozwój zasobów kulturalnych województwa wielkopolskiego”. Gmina i Miasto Tuliszków jest jedną z 26 gmin z Województwa Wielkopolskiego, które jako partnerzy biorą udział w ww. projekcie.

Łączna wartość projektu dla wszystkich jego uczestników wynosi 6 819 653, 27 zł. Natomiast kwota dofinansowania całego projektu wynosi 3 741 878, 54 zł.

W Tuliszkowie powstanie zatem małe kino społecznościowe. Miejsce, gdzie w kameralnej i przyjaznej atmosferze będą spotykać się mieszkańcy. Miejsce, gdzie będzie można spędzić czas w komfortowych warunkach, w profesjonalnej sali kinowej, oferującej wysoką jakość obrazu i dźwięku.


Nowe oblicze zdrowego żywienia z dietą pudełkową
Władysławów: Ruszają przygotowania do jubileuszu w...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 19 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.