Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tuliszków: Wielopole - czasy i ludzie. Powstaje kolejna publikacja Artura Lodzińskiego

aje kolejna publikacja Artura Lodzińskiego
Artur Lodziński to turkowianin - jak sam mówi - z urodzenia i zamieszkania. Historia przodków sprawiła jednak, że w kręgu jego zainteresowań znalazło się Wielopole w gminie Tuliszków. Właśnie powstaje książka dotycząca tej miejscowości.
 
 
- Wielopole - czasy i ludzie", nad którą obecnie pracuję, tak jak poprzednie moje publikacje, jest tylko i wyłącznie moim pomysłem i powstaje z mojej inicjatywy.  Jednak cieszy mnie, że pomysł ten spotkał się z tak przychylnym odbiorem - wyjaśnia Artur Lodziński, dzieląc się w mediach społecznościowych m.in. fotografiami z prywatnych zbiorów. Jedna z nich przedstawia uczniów Szkoły Podstawowej w Wielopolu z lat 50. XX w.
 
Publikacja na temat Wielopola jest w trakcie opracowywania. Autor zdradza jednak, że znajdą się w niej również mroczne momenty z historii miejscowości. Jakie? O tym przekonamy się po zakończeniu pisarskich prac. 
Bezpłatne zajęcia z programowania i robotyki podcz...
Paula Biskup i jej muzyczna „Terapia”. Premiera na...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.