Tuliszków: „Z nutką humoru” przed Miejsko- Gminnym Ośrodkiem Kultury

Koncert Tuliszków

Po raz kolejny już koncert operetkowy w Tuliszkowie przyciągną wiele osób. „Z nutką humoru” na scenie wystąpili Anna Michalak, Klaudiusz Kapłon i Tomasz Raczkiewicz.

W niedzielę, 15 sierpnia o godzinie 19.00 przed Miejsko- Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tuliszkowie odbył się koncert operetkowy „Z nutką humoru”. Wydarzenie zorganizowane było w ramach Letniej Filharmonii Parkowej.

Przed publicznością wystąpili Anna Michalak, Klaudiusz Kapłon oraz Tomasz Raczkiewicz. Przedstawiony przez artystów repertuar był połączeniem pięknej muzyki, kabaretu, dowcipu oraz nietuzinkowego żartu.

Po raz kolejny mieszkańcy Tuliszkowa i okolic udowodnili, że lubią operetkę. Frekwencja dopisała i już teraz wiadomo, że niebawem będziemy mogli po raz kolejny cieszyć się podobnym wydarzeniem.

fot. MGOK Tuliszków
PSL w gminie Władysławów z nowym zarządem
Dobra: Plony zebrane, czas na dziękczynienie i dob...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.