Tuliszków: „Z wiosny powiewem, z kurkowym śpiewem…”- czyli TuliBabki zaśpiewały w Sarbicku

TuliBabki w Sarbicku

Za nami kolejny koncert zespołu TuliBabki, który swoim odbiorcom zapewnia dużo wzruszeń, uśmiechu oraz dobrej zabawy. Tym razem wokalistki pojawiły się w Sarbicku, gdzie na przybyłych czekało wiele niespodzianek.

W atmosferze radości mieszkańcy Sarbicka wraz z TuliBabkami oraz scholą parafialną przywitali wiosnę. Po przybyciu gości zaprezentowali się najmłodsi mieszkańcy gminy Tuliszków, a następnie zaśpiewali członkowie scholii parafialnej pod przewodnictwem Edyty Strzelińskiej.

Chwile później swoim bogatym repertuarem pochwalił się zespół wokalny krzewiący muzykę ludową, ukazujący różnorodność i bogactwo świata pieśni i piosenki. TuliBabki mają w swoim repertuarze szeroki wachlarz utworów od pieśni XVII - wiecznych poprzez popularne utwory muzyki rozrywkowej do współczesnych utworów Czesława Niemena, Marka Grechuty, Grzegorza Ciechowskiego. Wszystkie utwory wykonywane są w niepowtarzalnej aranżacji Joanny Gogulskiej.

Przypominamy, że TuliBabki zaśpiewały już między innymi w Krępie czy Piętnie, a koncerty związane są z jubileuszem 10- lecia istnienia, który grupa obchodzi właśnie w tym roku.
Kawęczyn: Z prelekcją o narkotykach w SP Tokary
Kawęczyn: Mieszkańcy sołectwa Dzierzbotki w akcjac...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.