Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Turkowianin na wybiegu w Paryżu

Michał Zieliński
Pochodzący z Turku Michał Zieliński, student warszawskiej Akademii Teatralnej wziął udział w paryskim pokazie marki Yves Saint Laurent. W modowym świecie nie jest jednak debiutantem.
 
Michał Zieliński jest abslowentem turkowskiego liceum, a obecnie studentem V roku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W swoim dorobku ma już role w serialach telewizyjnych takich jak „Na sygnale”, „Ojciec Mateusz”, „Pułapka”, czy „Ślad”, a także kinowe filmy - „Legiony”, „Listy do M.” oraz monitowany do Złotych Lwów „Matecznik”. Debiutował na deskach Teatru Powszechnego w sztuce Krystiana Lupy „Capri, wyspa uciekinierów. W napiętym grafiku nie brakuje czasu na pasje - Michał maluje, pisze piosenki i nagrywa pierwszą płytę. 
 
Niewiele osób wie, że od trzech sezonów Michał jest również modelem na światowych wybiegach. Pracował już dla takich marek jak Gucci, Hermes, Maison Margiela czy też tak jak wczoraj - YSL. Pokaz kolekcji męskiej jesień/zima 2023 roku miała okazję oglądać z widowni m.in. Anja Rubik.
 
Źródło: DDTVN
Andrzej Styczyński: Stopa inwestycji
1% dla Karoliny. Pomagamy w walce ze stwardnieniem...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.