Wakacyjny Piknik Biblioteczny pełen niespodzianek

Wakacyjny Piknik Biblioteczny

Wyjątkowy dzień mogły spędzić dzieci z Turku. Wszystko za sprawa Wakacyjnego Pikniku Bibliotecznego, który odbył się w piątek, 2 sierpnia. Plac przed Miejską Biblioteką Publiczną w Turku tętnił życiem.

Dzieci miały okazję wziąć udział w wielu konkursach, zagrać w gry planszowe oraz zapoznać się z książkami. Wolontariusze z Centrum Wolontariatu działającego przy MOPS wspólnie z najmłodszymi bawili się znakomicie. Tego dnia powstały piękne zakładki do książek, rzeźby z chrupek, a chętni wzięli udział w slalomie z książką czy układali rymowanki. Wiele emocji budziło również budowanie wielkiej wieży z książek. Na uczestników zabaw czekały nagrody. Informacji o bezpieczeństwie oraz ostrożności udzielali funkcjonariusze KPP w Turku oraz PSP w Turku.

Chętnych do zabawy było wielu, a wspólnie spędzony czas uczestnicy Wakacyjnego Pikniku Bibliotecznego zapamiętają jeszcze długo.
Malanów: Trzy auta zderzyły się na DW 470. Jedna o...
Turkowianie uczcili pamięć powstańców w godzinę „W...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 22 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.