Wideo: Singiel „The Foe” już dostępny w sieci! Matt Ostrowski promuje swój kolejny album

Matt Ostrowski

Wielowymiarowość, konflikt wewnętrzy i poczucie zewnętrznego zagrożenia. Między innymi o tym będziemy mogli usłyszeć w ostatnim singlu Matta Ostrowskiego.

Na kanałach streamingowych opublikowany został kolejny utwór lokalnego artysty, który ma promować jego autorski album pod tajemniczym tytułem „Ghost Chilli” a za kilka tygodni planowana jest premiera następnej piosenki. Tym razem po polsku.

Po wydaniu singla „U Drzwi Twoich”, który w muzycznym świecie pojawił się w grudniu ubiegłego roku, o czym pisaliśmy TUTAJ Mateusz Matt Ostrowski nie zwolnił tempa. W zaledwie trzy miesiące po tym wydarzeniu udało mu się nagrać kolejną piosenkę, która ma przygotować słuchaczy na pojawienie się całego zapowiadanego przez artystę albumu.

- „The Foe” to piosenka wielowymiarowa. Z jednej strony mówi o konflikcie wewnętrznym głównych bohaterów i jego konsekwencjach, a z drugiej o pragnieniu naszego protagonisty, by ochronić tą drugą osobę przed zewnętrznym wrogiem – tak swój najnowszy utwór, który został nagrany we współpracy z Mstudio z Bełku, streszcza Ostrowski.

Opublikowany we wtorek, 30 marca, „The Foe” jest już drugim singlem zapowiadającym długo wyczekiwany album Matta Ostrowskiego „Ghost Chilli”, który miał pojawić się już na początku 2020 roku. Epidemia koronawirusa wpłynęła na pierwotne plany. Pojawiły się również trudności z pozyskiwaniem funduszy niezbędnych do jego produkcji. Ostrowski zachęca wszystkich do wspierania go w mediach społecznościowych oraz na jego stronie internetowej www.mattostrowski.pl

Artysta oprócz zapowiadanego od pewnego czasu albumu za kilka tygodni ma wydać następny autorski singiel. W odróżnieniu od poprzedniego będzie on wykonany w całości po polsku, a nie po angielsku. W sieci będzie upubliczniony pod tytułem „Zaufać ci”. Równolegle będzie również dostępna anglojęzyczna wersja tego utworu nosząca tytuł „Fool to believe”.

Premierowy singiel „The Foe” dostępny jest na kanale Matt’a Ostrowskiego w serwisie YouTube oraz na wszystkich platformach streamingowych, w tym na Spotify. Mateusz Matt Ostrowski to artysta coraz bardziej rozpoznawalny na rynku muzycznym. Oprócz poruszania codziennych tematów, z pasją pisze również piosenki i wykonuje utwory z gatunku CCM (Contemporary Christian Music). W swojej karierze wydał już płytę „oto On” z projektu M.O.B. TeHillah, która odniosła spory sukces komercyjny.

Jeśli podoba Wam się muzyka Matta Ostrowskiego możecie wesprzeć jego twórczość TUTAJ Ważne, aby ludzie którzy robią to, co kochają mogli się rozwijać.


Powiat Turecki na "ostatniej prostej" do zaszczepi...
Biuro detektywistyczne - Detektywi

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.