Wideo: „Ta chwila” według Adriana Skopińskiego z Turku

Adrian Skopiński

O Adrianie Skopińskim na łamach naszego portalu pisaliśmy już wiele razy. Turkowianin oprócz sukcesów w dziedzinie fryzjerstwa podejmuje również wiele przedsięwzięć związanych z muzyką. Jego autorski utwór „Ta chwila” pojawił się dzisiaj tj.28 sierpnia na kanale TouTube.

Utwór „Ta chwila” powstał na początku tego roku. Co ciekawe nie był to utwór disco polo tudzież utwór typu muzyki tanecznej.

-Zgłosił się do mnie zespół, który szukał wokalisty. Mieli swój numer lecz nie mieli do niego słów ani linii melodycznej. Podjąłem wyzwanie i napisałem słowa a linia melodyczna przyszła do głowy sama. Utwór miał styl popowo-rockowy. Niestety zespół odrzucił mój projekt, było mi go szkoda- mówił Adrian Skopiński.

„Ta chwila” to pierwszy utwór napisany od początku do końca przez turkowianina. Wszystko zaczęło się natomiast w momencie, kiedy Adrian odpadł z ostatniej edycji programu Disco Star.

-Wtedy rozpętała się mała burza wśród internautów i fanów programu, że jury podjęło niesłuszną decyzje o tym bym opuścił show. Zostałem zasypany dużą ilością miłych wiadomości oraz pozytywnych komentarzy. Pomyślałem, że to chyba najwyższy czas by zrobić coś swojego. Zmotywowali mnie do tego także moi najbliżsi znajomi od których w prezencie urodzinowym dostałem fundusze na „mój hit”. Bardzo za to im dziękuje. I tak zaczęły się prace nad utworem, który wyciągnąłem z szuflady. Było ciężko, gdyż moje wymagania były dość wygórowane- mówił turkowianin.

Dodał on również, że celem było pokazanie, że do muzyki tanecznej można dopasować ambitny tekst opowiadający o ciekawej historii.

-Po wielu przygodach, negatywnych opiniach ludzi, którzy znają rynek i ustaleniach z firmą produkująca mój aranż doszliśmy do konsensusu i powstał utwór „Ta chwila”- nietypowy lecz ciekawy, moim zdaniem wpadający w ucho.
Wystarczyło go nagrać w studio co tez uczyniłem i jest!- mówi Adrian.

Mamy nadzieje, że utwór spodoba się większej publiczności i wypłynie na szersze wody. W przyszłości powstanie natomiast teledysk.
 

fot:FB

Dwa auta zderzyły się na Dobrskiej Szosie. Kobieta...
Piękne i zdrowe stopy!- teraz jest to możliwe

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Arek w środa, 29 sierpień 2018 13:54

Polo , że aż w uszy kłuje. Mam radę ....zrób coś dla Muzyki ...i nie śpiewaj a o pisaniu po prostu zapomnij.

Polo , że aż w uszy kłuje. Mam radę ....zrób coś dla Muzyki ...i nie śpiewaj a o pisaniu po prostu zapomnij.
Gość
poniedziałek, 06 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.