Wideo: Tony Stark powraca. Kolejny teledysk kręcony będzie w Turku

Tony Stark

Bartek Budziak to muzyk z Turku, który spełnia swoje marzenia. Od zawsze jego miłością była muzyka i w tej dziedzinie spełnia się odnosząc sukcesy. Turkowianin wydał już dwie płyty, a jego pierwszy teledysk cieszył się dużą oglądalnością. Właśnie powstał całkiem nowy, a w planach kolejne projekty.

-Zawsze „jarałem” się muzyką, zawsze była gdzieś tam obecna w moim życiu…nie chodzi o rap, nie skupiam się tylko i wyłącznie na jednym gatunku muzycznym, przynajmniej staram się nie skupiać. Pierwszy tekst napisałem pewnie jeszcze w gimnazjum i wtedy też pojawiły się jakieś plany, ale nikt nie traktował tego poważnie nawet ja. Pierwszy kawałek na YT wrzuciłem pod koniec 2012. Od tamtego czasu starałem się co roku wypuszczać po kilka numerów. Zrobiłem też dwie płyty fizycznie w ilości łącznej 300 sztuk. Robiłem zupełnie inne rzeczy niż teraz. Jednak jeśli miałbym odpowiedzieć na pytanie od kiedy ta przygoda zaczęła się na poważnie, odpowiedziałbym, że od teraz- opowiadał podczas pierwszego wywiadu na łamach portalu iTurek.net Bartek Budziak.

Turkowianin wciąż się rozwija, a dowodem na to jest nowy teledysk, który już teraz możemy oglądać. Zapraszamy!Pragniemy również dodać, że w planach jest kręcenie kolejnego klipu w Turku. Zachęcamy również do wzięcia udziału w castingu. Jeśli chcecie wystąpić w teledysku piszcie wiadomości tutaj:

https://web.facebook.com/TonyStark91/
Malanów: Sarna wybiegła na drogę. Mężczyzna uderzy...
Tur 1921 Turek ma specjalne stroje na 100-lecie ni...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - HZTJ w czwartek, 08 listopad 2018 12:22

Co to k*rwa za "no skill" ?

Co to k*rwa za "no skill" ?
Gość
wtorek, 07 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.