Wieczór komediowy już 8 września. Na Scenie Kameralnej w Przystań wystąpi Rafał Rutkowski

Rafał Rutkowski

Kolejny raz w tym roku stand-up zawita z Naszym mieście. Wszystkich spragnionych komediowych doznań zapraszamy na występ w Scenie Kameralnej w Stowarzyszeniu Przystań. Wystąpi dla Państwa komik którego nikomu nie trzeba przedstawiać Rafał Rutkowski.

Absolwent Wydziału Aktorskiego warszawskiej PWST. Aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Widzowie telewizyjni pamiętają go m.in. z serialu „Daleko od noszy” i „Przepis na życie”.

Wielu fanów przysporzyła mu także seria spotów reklamowych Castoramy. Rutkowski regularnie występuje na warszawskich scenach teatralnych Krystyny Jandy. Znany jest także z występów solowych.

Stworzył i spopularyzował w Polsce gatunek one-man show. Od kilku lat Rutkowski tworzy również scenę stand-upu w Polsce. Występował m.in. w programie „Tylko dla dorosłych” w TVP 2 oraz na wielu galach stand-upu w całym kraju.

‘Śmiejmy się Bracia i Siostry” to najnowszy stand-up comedy Rafała Rutkowskiego.

Rutkowski w swoim programie jak zwykle punktuje absurd i głupotę którą zauważa we współczesnym świecie. Z perspektywy dojrzałego mężczyzny komentuje świat social mediów, kulturę i politykę w naszym kraju. Podczas występu dowiecie się między innymi dlaczego coraz trudniej zrobić w polskim filmie karierę przez łóżko oraz o trudach wychowania hokeisty. Dowiecie się też jak został chirurgiem amatorem, dlaczego nudna telewizja jest fascynująca i kto w Polsce jest mistrzem w obrażaniu się.

Na suporcie komik dobrze znany lokalnej publiczności. Pochodzący z Turku:
Szymon Baraniecki.
Bilety: https://bkb.pl/77339-2a9ea
Start wydarzenia o godzinie 20:00

 

Dzień Działkowca w „Źródełku”
Kawęczyn: Najtrudniejsze już za nimi. Podsumowanie...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 26 listopada 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.