Wiele śmiechu i optymizmu w Browarze, czyli Stand Up I Wujo Radzio i Michał Kwiatkowski + support w Turku

Stand Up w Browarze Turek

Jeśli się śmiać w doborowym towarzystwie to tylko w Browarze Turek! Wiele pozytywnych emocji i energii przekazali turkowianom goście, którzy naturalnie i z dużą pewnością siebie dają radość. Stand Up I Wujo Radzio i Michał Kwiatkowski + support odbył się w sobotę, 26 lipca.

Frekwencja tego dnia dopisała wyjątkowo. Ponad 70 osób przybyło do Browaru Turek, by wspólnie spędzić wieczór. Wszystko było udane, a to za sprawą kilku osób, które o to zadbały. Kto dał turkowianom wiele śmiechu?

Wujo Radzio to człowiek, który nie musi zmyślać, on po prostu opowiada swoje życie. Misja, uśmiech na Twojej twarzy! Analityk, filozof i skąpiec, bo od 3 lat mieszka w Poznaniu. Naiwny człowiek z odruchem samozachowawczym i instynktem wysmakowanego żartu. Mesjasz dobrego humoru, jak syn marnotrawny wraca do Turku by nagrać swój program i podzielić się ze światem swoim programem.

Jeżeli myślałeś że Michał Wiśniewski rządzi Łodzią jesteś w błędzie, może Michał Kwiatkowski nie ma czerwonych włosów (w sumie ich nie ma), ale za to zęby o krystalicznie bieli. Przemiła osobowość, która jeszcze niedawno pracowała w radiu, głos będzie Ci znajomy! Nie musisz wysyłać smsów, aby wygrać samochód, w cenie biletu otrzymasz sejf pełnych żartów i nietuzinkowych historii.

Jakub Michalski to duża postać w stand-upie, dosłownie! Legenda głosi, że w brodzie ukrywa swoje żarty. Improwizacja to jego chleb powszedni, na scenie czuje się jak ryba w wodzie!

Właśnie z tymi wyjątkowymi ludźmi turkowianie mieli okazję bawić się podczas wczorajszego wieczoru. Nie zabrakło emocji, które każdy zapamięta jeszcze długo.
Akademii Letnich Spotkań Artystycznych czas start
Wideo: 20 arów lasu w Smolinie uległo spaleniu. W ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.