Wielki talent i ciężka praca. Adrian Skopiński ponownie zwyciężył w konkursie Montibello

Adrian Skopiński

Adrian Skopiński, pochodzący z Turku fryzjer i wokalista obronił swoją zwycięską pozycję w konkursie Montibello HairAffair. Przygotowana przez niego stylizacja kolejny raz oczarowała jury.

Po raz pierwszy Adrian wziął udział w konkursie organizowanym przez Montibello dwa lata temu. Wówczas oryginalną fryzurą i awangardowym strojem dla swojej modelki zachwycił jury, które spośród prac fryzjerów z całej Polski to właśnie jemu postanowiło przyznać główną nagrodę w kategorii Total Look. W tegorocznej edycji 27-latek wystartował w kategorii Hyperreal – fryzury przyszłośći. To kategoria dla perfekcyjnych stylistów. Jury ocenie poddawało wizję przyszłości i próbę odnajdywania trendów – zarówno pod kątem koloru, strzyżenia, jak i stylizacji. Dopełnieniem całości był makijaż i stylizacja. W tej kategorii stawiano przede wszystkim na oryginalność. Zadaniem Adriana było stworzenie pracy i sesji zdjęciowej. Następnie spośród wszystkich prac, z całej Polski jury wybiera sześć, które biorą udział w finale. W ostatecznej rozgrywce fryzjerzy mają cztery godziny, żeby odtworzyć swoje konkursowe prace.

Co ważne – Adrian w swojej konkursowej pracy był autorem nie tylko samej fryzury, ale także kostiumu, który miała na sobie jego modelka, Adrianna Dekielińska. Fantastyczny i futurystyczny makijaż wykonała Izabela Sobiech, a autorką zdjęć do konkursowej sesji jest Kamila Karpińska. Ciężka praca i ogromny talent po raz kolejny zaowocowały główną nagrodą w tym prestiżowym konkursie.

15 listopada 2018 Światowy Dzień Rzucania Palenia
Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach. Nie żyje mieszka...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 30 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.