Władysławów: Kolędowanie prosto z serca z Katarzyną Zawadą

Katarzyna Zawada

W niezwykłym wieczorze przepełnionym pięknymi wykonaniami kolęd, pastorałek, ale nie tylko wzięli udział mieszkańcy gminy Władysławów. Na scenie Domu Parafialnego w Russocicach wystąpiła Katarzyna Zawada.

Katarzyna Zawada to absolwentka wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej w Poznaniu. Z wykształcenia jest ona również pianistką, laureatką wielu konkursów i festiwali krajowych i międzynarodowych zarówno wokalnych, jak i pianistycznych. Zdobywczyni Złotej Aurydyki i pierwszego miejsca podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki. W swoim repertuarze posiada utwory operetkowe i musicalowe, jak i światowe przeboje muzyki rozrywkowej. Wydała już dwie płyty- „Niezapomniane przeboje Anny German” oraz „Najpiękniejsze kolędy”.

To właśnie te najpiękniejsze kolędy artystka zaprezentowała przed władysławowską publicznością. Sala Domu Parafialnego wypełniła się po brzegi, a widownia chętnie włączała się do wspólnego kolędowania, do czego zachęcał też proboszcz parafii w Russocicach ks. Sławomir Świerad Pettke. Katarzyna Zawada pożegnała się z publicznością utworami Anny German i Anny Jantar, a także brawurowym wykonaniem Time to Say Goodbye.

Aktywnie i w wyśmienitych nastrojach w Nowy Rok z ...
Kawęczyn: Zabezpieczyli pieniądze na wsparcie powi...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Krzys w sobota, 04 stycznia 2020 21:01

Brawo, brawo, za koncert! Piękny!
oczywiście organizatorzy sprzawdzili gdzie Artystka zdobyła pierwszą nagrodę i im to nie przeszkadzało

Brawo, brawo, za koncert! Piękny! oczywiście organizatorzy sprzawdzili gdzie Artystka zdobyła pierwszą nagrodę i im to nie przeszkadzało :)
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.