Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: ''Łączymy Pokolenia"- czyli koncert dla miłośników hip - hopu już w lipcu

hip_-hop_fest

Zapraszamy wszystkich miłośników hip - hopu do Władysławowa, gdzie 14 lipca odbędzie się impreza pod własną banderą Hip - Hop Fest In Tour 2018 ''Łączymy Pokolenia".

Impreza zacznie się o godzinie 12.00 na Gminnym Stadionie Znicza Władysławów. Wśród artystów, którzy zaprezentują się przed publicznością znajdą się między innymi Poznań: Kaczor, Małpa, Koni, Rafi, następnie reprezentanci z Torunia ze składu PTP: Buczer, Zelo. Wrocław będzie reprezentować Maskot, a Turek Tony Stark 91. Za gramofonami zobaczymy Dj.Seli.

Impreza oprócz zabawy ma też drugi cel. Ważne jest, by zmienić pogląd ludzi na ten gatunek muzyczny, którym jest tak zwany „Trzeźwy Hip – Hop" z dala od używek w postaci środków odurzających narkotyków.

Na uczestników koncertu czeka wiele niespodzianek i atrakcji zarówno dla najmłodszej, jak i tej starszej części publiczności. W końcu „Łączymy pokolenia”.

Organizatorami przedsięwzięcia są Organizatorzy Artur Wodziński i Mariusz Michalak oraz gmina Władysławów.

Czarna wołga kursuje po mieście? Legendy miejskie ...
„Pajęczynka” zaprasza! Nauka, zabawa i rozwój z my...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.