Muzycznie, energicznie i lirycznie z grupą „3 po trzy”

Koncert

Troje wokalistów i troje muzyków wspólnie tworzą zespół „3 po trzy”, który w niedzielne popołudnie (20 czerwca) zadebiutował na Turkowskiej scenie muzycznej. Nie zabrakło klasycznych brzmień i dobrze wszystkim znanych utworów w odświeżonych aranżacjach.

Grupę „3 po trzy” tworzy troje młodych wokalistów - Hania Harasna, Nina Kostrzewa oraz Mateusz Maćczak, a także troje muzyków, znanych już Turkowskiej publiczności z „Kapeli zza Roga”: Paweł Majewski, Marcin Kwietniewski i Paweł Wierzbicki. Po kilku miesiącach prób i przygotowań w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku zespół postanowił zaprezentować się publiczności. Wszyscy, którzy pojawili się na koncercie mogli usłyszeć takie utwory jak Proud Mary, Wehikuł Czasu, Stand by me, Layla czy też Fly me to the Moon.

Podczas koncertu nie zabrakło podziękowań dla Anety Janiak, pod opieką której głos szkolą młodzi wokaliści grupy „3 po trzy”, a także dla Zbigniewa Rogodzińskiego, który zgodził się na to, by zespół mógł ćwiczyć w sali OSP.


Wojciechowianki nagrodzone w konkursie „Od Zapustó...
Tuliszków: Fiasko gminnego referendum. Burmistrz R...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 20 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.