Władysławów: Sentymentalna podróż do muzycznej krainy

Anna German Zawada

W muzyczną podróż pełną radości i wzruszeń zabrała mieszkańców gminy Władysławów Katarzyna Zawada, która na scenie Domu Parafialnego w Russocicach zaprezentowała repertuar Anny German.

Katarzyna Zawada to absolwentka wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej w Poznaniu. Z wykształcenia jest ona również pianistką, laureatką wielu konkursów i festiwali krajowych i międzynarodowych zarówno wokalnych, jak i pianistycznych. Zdobywczyni Złotej Aurydyki i pierwszego miejsca podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki. W swoim repertuarze posiada utwory operetkowe i musicalowe, jak i światowe przeboje muzyki rozrywkowej. Wydała już dwie płyty- „Niezapomniane przeboje Anny German” oraz „Najpiękniejsze kolędy”.

To właśnie niezapomniane przeboje Anny German można było usłyszeć podczas wyjątkowego koncertu pod tytułem „Dla Ciebie Mamo”. Nie mogło zabraknąć wspaniałych wykonań takich przebojów jak „Człowieczy los” czy też „Tańczące Eurydyki”. Całość występu uzupełniały fragmenty biografii Anny German i fotografie artystki wyświetlane w tle. Na ten pełen piękna i wzruszeń koncert zaprosiło mieszkańców gminy Władysławów Stowarzyszenie Koniczynka oraz wójt Elżbieta Klanowska i przewodnicząca rady gminy Krystyna Michalak.


Kawęczyn: Uroczyste zakończenie żniw w parafii Kow...
Dobra: Wysłużonego stara zmienili na volvo. Druhow...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.