Wspólne kolędowanie z Państwową Szkołą Muzyczną w Turku

Koncert Wgilijny Państwowa Szkoła Muzyczna w Turku

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W ich magiczny klimat wprowadzili nas uczniowie Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Turku. Najpiękniejsze kolędy rozbrzmiały dzisiaj, tj. 16 grudnia w Hostelu Barbórka.

Koncert wigilijny jest już tradycją, a udział w nim zawsze biorą bliscy wychowanków szkoły oraz wszystkie osoby kochające muzykę.

W tym roku także nie mogło zabraknąć pięknych tradycyjnych kolęd zagranych między innymi przesz szkolną orkiestrę dętą, ale też zespoły instrumentalne, złożone z wiolonczelistów, akordeonistów, skrzypaczek, flecistów, trębaczy, pianistów czy saksofonistów. Swoim talentem pochwalił się również szkolny chór, który wystąpił na początku koncertu wprawiając obecnych w świąteczny klimat.

Z całą pewnością wspólne kolędowanie oraz wyśmienita muzyka umil oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Po raz kolejny koncert był udanym wydarzeniem, które pozostanie w pamięci na długo.
ASF w Wielkopolsce. Powiat turecki przygotowany
Tuliszków: Gwiazdkowy Turniej Judo w Poznaniu

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 20 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.