Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wszystko o ptakach podczas spotkania z Jackiem Karczewskim

Spotkanie z Jackiem Karczewskim

W czasach pełnych niepokoju i zmartwień, wspierając innych w trudnej sytuacji, nie zapominajmy o naturze, nie zapominajmy o ptakach, nie zapominajmy o sobie. Właśnie dlatego w piątek, 1 kwietnia odbyło się pełne uroku spotkanie z Jackiem Karczewskim.

Jacek Karczewski to przyrodnik, aktywista i promotor przyrody. W 2019 roku ukazała się jego pierwsza książka „Jej Wysokość Gęś. Opowieści o ptakach”, a już w marcu 2020 r. pojawiła się kolejna – „Noc Sów. Opowieści z lasu”. Częsty gość programów i audycji radiowych poświęconych przyrodzie. „Zobacz ptaka. Opowieści po drodze” to jego najnowsza książka.

Spotkanie z autorem w Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera przyniosło obecnym wiele wiedzy popartej, którą gość poprzeć może wieloletnim doświadczeniem.

Chętni mieli okazję wysłuchać wielu ciekawych historii oraz otrzymać odpowiedzi na interesujące pytania. Miłośnicy ptaków mieli również okazję nabyć książki z autografem autora.

Organizatorami wydarzenia byli Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera oraz Turkowska Grupa Lokalna OTOP.
Pogotowie ratunkowe już mamy, czas na Powiatowe P...
„Popieraj swojego malarza”, czyli wystawa Roberta ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.