Zabawa w bibliotece, czyli „Wtorkowe Kino Relaksu”

Spotkania w bibliotece

W najbliższy wtorek rusza kontynuacja edycji Bibliotecznego Klubu Filmowego pod hasłem „Wtorkowe Kino Relaksu”.

Długie jesienne wieczory to doskonały moment na chwilę relaksu oraz spotkania w miłym towarzystwie. Umożliwić może to Biblioteczny Klub Filmowy, który zaprasza na dalszy darmowy cykl filmowy dla wszystkich! Najbliższe spotkanie odbędzie się 30 listopada o godzinie 16.00 w Sali Miejskiej Biblioteki Publicznej w Turku. Wszystkich miłośników kina już dziś serdecznie zapraszamy.

Filmem kontynuującym cykl będzie „Zabawa zabawa” w reżyserii Kingi Dębskiej, opowiadający o losach trzech kobiet nadużywających alkoholu. Każda z bohaterek stara się pokonać przeciwności losu, które sprawiają, że ich problemy z nałogiem nasilają się. Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Wszystkich zainteresowanych komediodramatem już dziś serdecznie zapraszamy!

Materiał prasowy MBP

Światowy Dzień Pluszowego Misia w Chlebowie
Światowy Dzień Pluszowego Misia w Specjalnym Ośrod...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 20 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.