Zapraszamy do udziału w konkursie „Portret Wielkopolskiej Wsi”

„Portret Wielkopolskiej Wsi”

Miłośników fotografii zapraszamy do udziału w konkursie „Portret Wielkopolskiej Wsi”. Na chętnych, których pracę zostaną docenione przez komisje konkursową czekają cenne nagrody. Prace konkursowe przesyłać można od 1 czerwca do 31 lipca.

Celem konkursu „Portret wielkopolskiej wsi – 25 zdjęć na 25-lecie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa” jest rozpowszechnianie wiedzy o funduszach unijnych na obszarach wiejskich, przede wszystkim o Europejskim Funduszu Rolnym na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Organizatorzy chcą zwrócić uwagę na zmiany, które zaszły na obszarach wiejskich województwa wielkopolskiego dzięki wykorzystaniu środków finansowych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 i 2014-2020.

Uczestnikami konkursu mogą być osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz, za zgodą przedstawiciela ustawowego, osoby posiadające ograniczoną zdolność do czynności prawnych (osoby małoletnie oraz ubezwłasnowolnione częściowo).

Prace wraz z klauzulą wg załącznika nr 1 należy nadesłać w terminie do 31 lipca 2019 r. godz. 23:59 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temat wiadomości: KONKURS

Konkurs trwa od 1 czerwca 2019 roku do 31 lipca 2019 roku.

Wręczenie atrakcyjnych nagród nastąpi podczas regionalnych obchodów 25-lecia Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, które odbędą się 4 września 2019 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Regulamin konkurs dostępny jest w siedzibie ARiMR i na Facebooku

 

W ARiMR zamiast 21-go popracują 2 soboty
Atrakcje i niespodzianki dla mieszkańców podczas D...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 20 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.