Zapraszamy na HIP-HOP FEST IN TOUR 2019

HIP-HOP FEST IN TOUR 2019

HIP-HOP FEST IN TOUR 2019 to jeden z największych objazdowych festivali hip - hop'u w Polsce. W tym roku impreza zaczyna się od Turku. Zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Parkowej 3 w dniu 19 stycznia o godzinie 18:00. Na wasze wsparcie liczy Arek Siwczyński, który walczy z ciężką chorobą, jaką jest stwardnienie zanikowe boczne.

Podczas festivalu spotkamy się z jednymi z najlepszych artystów w Polsce. Na scenie wystąpią między innymi TONY STARK 91 - Turek, MAŁPA N.A.S - Poznań, MASKOT - Wrocław, RR BRYGADA (RY23, RAFI) - Poznań, ZELO - Toruń, DJ. SOINA - Poznań, Z.B.U.K.U - Prudnik, MAŁACH & RUFUZ - Warszawa, SITEK - Wrocław. Na scenie pojawią się jeszcze DJ.ELEMENT i DJ.GRUBAZ.

-Cieszymy się bardzo, że zawsze przy naszym festivalu będziemy w różnych miastach pomagać różnym osobą, jak tutaj w Turku Arkowi Siwczyńskiemu. Taką też obraliśmy formułę tych eventów. Turek, jest miastem gdzie się urodziłem, mieszkałem spędziłem tutaj pierwsze lata dzieciństwa, obecnie mieszkam we Władysławowie, Mariusz „Maniek” Michalak mieszka w Tarnowie kilka kilometrów za mną i nie wyobrażaliśmy sobie rozpocząć naszej drogi w tym wszystkim od naszych miejscowości. Pamiętam, jak w 2013 roku zaczynaliśmy we dwójkę naszą przygodę z Barkiem Budziakiem (Tony Stark91). Obecnie wraz z Mańkiem menadżerujemy i współpracujemy z najlepszymi artystami rap sceny i nie tylko. Przekonacie się o tym podczas eventu, spod naszej bandery będą wychodzić bardzo duże i fajne projekty, na pewno prócz festivali będziemy organizować w różnych miastach warsztaty Producencko x DJ, gdzie będziemy mogli się uczyć od " DJ.SOINA X ZELO", absolutne numery. Jeden w swoich dziedzinach, Maciuś czyli Dj. Soina jest obecnie w trasie ze Słoniem, gdzie promuję swój album ''Mutylator'' specjalnie dla nas zrezygnował z dwóch koncertów ze Słoniem, żeby móc zagrać tutaj w Turku, to też świadczy o nas i o pracy jaką wykonujemy. Jeżeli chodzi o Dj.Soine jest on absolutny numer jeden w Polsce, Zelo natomiast jako producent również wymiata. Wystarczy posłuchać jego nowego albumu "OSTIANTO", udzielał się producencko m.in. Sobocie, Peji, Buczerowi, jest totalnym kotem, jeżeli chodzi o brzmienia newschool'owe. Jeżeli chodzi o całe środowisko pierwszoligowe to mamy duże uznanie i bardzo się z tego cieszymy, na pewno w tym roku będziemy chcieli zorganizować i zagrać dwa koncerty w UK, chodź naszym celem i tak będzie jeden z pięciu stadionów. Kolejnym projektem, który będziemy robić na dniach jest numer dla Kamila Gardzielika, do którego będzie wychodził do ringu i mam nadzieję, że mu się spodoba i będzie dla nie bardzo motywujący, będzie mu dawał wewnętrzną siłę i dobre nastawienie psychiczne, mogę wam coś zdradzić mianowicie odnośnie tego projektu: Produkcja, Mix, Master numeru został zaproszony ZELO, który przyjął zaproszenie i udzieli się również artystycznie na numerze, zaprosiliśmy również do projektu swojego gościa specjalnego ! Więcej wam nie zdradzę szczegółów czekajcie sami- mówi jeden z organizatorów wydarzenia.

Podczas festivalu odbędzie się premiera Z.B.U.K.U albumu ''Konsekwentnie'' oraz DJ.SOINA albumu ''Kręci Mnie Vinyl 3'' ! Obiecujemy, że to nie będzie zwykły koncerty, to będzie jedno wielkie SHOW !!!

Karty Wstępu można rezerwować i odbierać na miejscu cena 25 zł, w dniu festivalu bez rezerwacji cena 35 zł. Rezerwacja pod numerem 726-762-479, 666-063-107.

Na imprezę zapraszają Artur ''Wodzu'' Wodziński & Mariusz „Maniek” Michalak oraz Idalia Banaszak (prowadząca), Turek, Kalisz, Koło, Konin, Uniejów, Dobra oraz Gminy Władysławów, Przykona, Malanów, Brudzew, Kawęczyn, Tuliszków.

Liczymy na was! Widzimy się z Wami pod sceną !

UWAGA ! Podczas eventu będzie możliwość nabycia albumów ubrań (marek) artystów.

Czy jest ogień podczas festiwali? Sprawdzajcie Viedo poniżej. Także wbijajcie na wydarzenie!

Zapraszamy!

Służba zawodowa – to nie oferta pracy, to sposób n...
10 lat i 350 „Szalonych nożyczek” w Kaliskim Teatr...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 29 listopada 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.