Zapraszamy na koncert Małgorzaty Ostrowskiej oraz Big Band-u Miasta Turek

Małgorzata Ostrowska

Wszystkich miłośników muzyki zapraszamy na wyjątkowy koncert, który z całą pewnością dostarczy wiele emocji. Na scenie wystąpi znana wszystkim Małgorzata Ostrowska, a towarzyszyć jej będzie Big Band Miasta Turek.

Małgorzata Ostrowska śpiewać zaczęła w wieku 11 lat. Z początku występowała z grupą wokalną Vist. Śpiewała również z zespołem Lombard. Solową karierę rozpoczęła w roku 1999. Muzykę tworzyła z takimi wykonawcami, jak choćby Lech Janerka, Dżem, Michał Urbaniak czy Acid Drinkers.

Jest laureatką wielu konkursów i festiwali w tym między innymi Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Zagrała tytułową rolę w musicalu „Pocałunek kobiety pająka” w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Wystąpiła również w filmie „Akademia Pana Kleksa”.

Jej największe single to „Lawa”, „Cisza jak dziś”, „Głupi świat”, Rzeka we mnie” czy „Wiara to skrzydła”.

Już niebawem wokalistka wystąpi dla turkowian wraz z Big Bandem Miasta Turek. Z całą pewnością będzie wiele emocji i wzruszeń.

Wspólny koncert Małgorzaty Ostrowskiej oraz Big Band-u Miasta Turek odbędzie się w piątek, 18 października o godzinie 19.00 w Hali Widowiskowo- Sportowej przy ul.Parkowej 3.

Wstęp wolny!

Organizatorem wydarzenia jest Burmistrz Miasta Turek.
Wernisaż Emila Witta
Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Placówek Edukac...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.