Zapraszamy na wakacyjne zajęcia w turkowskiej bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna

Miejska Biblioteka Publiczna w Turku zaprasza w sierpniu do udziału w wakacyjnych spotkaniach warsztatowych. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci już od 7 roku życia. Każdy tydzień to aż dwa kreatywne spotkania, oczywiście z książką w tle.

Uczestnicy nauczą się między innymi robić niecodzienne zakładki, dowiedzą się czym jest Teatr Kamishibai i samodzielnie stworzą teatralną opowieść, spróbują swoich sił w technice makramy, narysują komiks, zatrzymają lato, zrelaksują się i wezmą udział w szalonych eksperymentach.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, na każde zajęcia obowiązują zapisy. Chęć uczestnictwa zgłosić można osobiści, w siedzibie biblioteki w Wypożyczalni Multimedialnej, telefonicznie pod numerem tel 632785134 w. 16 lub za pośrednictwem Messengera biblioteki.
Gm. Turek: OSP Turkowice z dotacją na zagospodarow...
Tuliszków: Kolejne umowy podpisane! Program Klub S...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.