Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

„Zimna wojna” w bibliotece

Filmy w Bibliotece

W najbliższy wtorek rusza kolejna edycja Bibliotecznego Klubu Filmowego. Tegorocznym spotkaniom towarzyszyć będzie hasło „Dobre bo polskie”.

Długie zimowe wieczory to doskonały moment na chwilę relaksu oraz spotkania w miłym towarzystwie. Umożliwić może to Biblioteczny Klub Filmowy, który zaprasza na dalszy darmowy cykl filmowy. Najbliższe spotkanie odbędzie się 29 stycznia o godzinie 16.00 w Sali Miejskiej Biblioteki Publicznej w Turku. Wszystkich miłośników kina już dziś serdecznie zapraszamy.

Filmem otwierającym cykl będzie „Zimna wojna” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, opowiadający o zawiłej miłości Zuli- Joanna Kulig i Wiktora – Tomasz Kot. Bohaterowie nie potrafią żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. Film to pełna pasji historia niezwykłej miłości dwojga ludzi, których dzieli niemal wszystko, a szczególnie pochodzenie i temperament. Od samego początki wydają się tragicznie niedobrani. Czy los będzie dla nich łaskawy, czy para mimo wielu sprzeczności będzie razem?

Wszystkich zainteresowanych już dziś zapraszamy!

Materiał prasowy MBP

Brudzew: Mieszkamy w jednym powiecie, czyli o przy...
Wideo: Turkowianie pomogą w poszukiwaniach Michała...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.